Cat's Best Eco Plus

PLN69.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Cat's Best Eco Plus to zbrylający się kompostowalny żwirek dla kota, ulegający w 100% biodegradacji. Można go po prostu usunąć w toalecie,

Cat's Best Eco Plus żwirek dla kota jest do 3 razy wydajniejszy w porównaniu do innych żwirków, gdyż wilgoć magazynowana jest w naturalnych roślinnych systemach zbiorczych. Dlatego żwirek Cat's Best Eco Plus jest bardziej ekonomiczny niż inne żwirki.

Praca przy czyszczeniu kociej toalety została zredukowana do minimum, żwirek Cat's Best Eco Plus pozostaje dłużej w kociej toalecie, pochłaniając nawet najbardziej nieprzyjemne kocie zapachy.

Zalety żwirku Cat's Best Eco Plus:

- Wysoka chłonność zapachów

- Pachnie naturalnie - bez sztucznych dodatków, wiąże wszystkie nieprzyjemne zapachy

- W 100 % naturalny, ulegający biodegradacji: Żwirek Cats Best Eco Plus jest jedynym żwirkiem, który ulega biodegradacji, można go po prostu wysypać do kosza z odpadami biologicznymi lub usunąć w toalecie (prosimy zastosować się do regionalnych przepisów pozbywania się zanieczyszczeń).

- Wykonany w 100 % z włókien roślinnych: Do produkcji żwirku Cat's Best Eco Plus używane są roślinne włókna pozyskiwane ze ścinanych jodeł i świerków, proces ten służy do utrzymania zdrowych i naturalnych lasów.

- 3 x bardziej wydajny niż inne żwirki

- Wchłaniając wilgoć, zwiększa swą objętość nawet do 700%

- Łatwy w transporcie

- Można go usuwać w toalecie: Cat's Best Eco Plus jest produkowany podobnie jak papier toaletowy z naturalnych włókien roślinnych, dlatego rozpuszcza się w wodzie i żadne jego resztki nie pozostają w rurach. Należy jednak pamiętać o tym, by zawsze spłukać wodę w toalecie.

- Wyjątkowo delikatny dla kocich łapek

- Nie przykleja się do łapek i tym samym nie roznosi się po mieszkaniu

Atrybuty
Producent Cat's Best
Opakowanie 10 L, 20 L
Jola time_ago/month/2
Bardzo wydajny żwirek. To co mnie mile zaskoczyło to jego chłonność i redukcja brzydkich zapachów. Z łatwością można spłukać go w toalecie. Cena przystępna. Polecam
Tak, polecam ten produkt
Kinia time_ago/month/2
Mój kot jest dość wybredny, jeśli chodzi o żwirek. Nie każdy spełnia jego wymagania i ciężko go w tej kwestii zadowolić. Na szczęście ten żwirek sprawdza się u nas już drugi miesiąc i moja kicia nie ma z nim większego problemu. Jest dość ekonomiczny i bardzo chłonny. Polecam.
Tak, polecam ten produkt
Gosia time_ago/month/2
Bardzo fajny żwirek, faktycznie w porównaniu do wcześniejszych, których używałam ten jest o wiele bardziej wydajny. Polecam
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: