Karmy Eden Holistic - naturalny pokarm dla psów i kotów prosto z Wielkiej Brytanii.

Eden Holistic Pet Foods to niezależna brytyjska firma specjalizująca się w produkcji karm dla zwierząt. Została założona w 2011 roku we wsi Staffordshire i od tamtego czasu prężnie się rozwija.

Celem firmy od zawsze było dostarczanie na rynek karmy najwyższej jakości, która będzie w pozytywny sposób wpływała na zdrowie i witalność naszych ulubieńców.  W jej ofercie znajdują się przysmaki zarówno dla psów jak i kotów. Na rynku wyróżnia się wysoką jakością swoich produktów, którą osiąga dzięki współpracy z dietetykami oraz lekarzami weterynarii na każdym etapie produkcji karm.

W przygotowywaniu swoich produktów firma Eden wykorzystuje tylko najlepszej jakości mięso, owoce i warzywa. Co również istotne wszystkie karmy tej marki pozbawione są ziaren oraz glutenu. Składniki użyte w produkcji są zawsze w 100% naturalne. W produktach tej marki nie znajdziemy zatem żadnych sztucznych wypełniaczy, aromatów czy substancji słodzących.

Mięso używane w produkcji karm wykorzystywane jest z nadwyżek produkcyjnych przy produkcji żywości dla ludzi. Oznacza to, że do wytwarzania swoich wyrobów marka Eden wykorzystuje tylko mięso zwierząt które uzyskały orzeczenie o przydatności do spożycia dla ludzi. Takie mięso jest pozyskiwane tylko z zarejestrowanych rzeźni będących pod nadzorem weterynaryjnym. Dzięki temu mamy pewność, że jest ono najwyższej jakości.

Myślą przewodnią firmy jest „Wspieranie zwierząt poprzez odżywianie”. Z tego powodu marka dokłada wszelkich starań aby jej produkty były zawsze zdrowe i bezpieczne dla naszych pupili. Każdy przepis zanim zostanie wprowadzony do produkcji przemysłowej jest najpierw testowany przez zwierzęta właścicieli firmy, a także pupili ich przyjaciół. Miłość do czworonożnych przyjaciół, a także troska o ich zdrowie są zatem gwarantem wysokiej jakości produktów oferowanych przez tę firmę.

Eden Holistic Pet Foods posiada szeroki wachlarz produktów dostępnych dla zwierząt. W ich ofercie możemy znaleźć między innymi:

  • Suszoną karmę dla psów
  • Pół-wilgotną karmę dla psów
  • Specjalną karmę dla psów pracujących
  • Karmę dla kotów
  • Suplementy dla zwierząt

W ich przygotowaniu użyto między innymi takich składników jak: mięso kurczaka, kaczki, królika czy mięso z dzika. Dostępne są także karmy zawierające jagnięcinę i wątróbkę. W produkcji używa się także łososia szkockiego i pstrąga. W wyrobach firmy Eden znajdziemy także wiele przypraw np. anyż, kozieradka, szałwia, oregano i wiele innych. Przysmaki wzbogacane są również w chelatowane witaminy i składniki mineralne, które zapewniają odpowiednie stężenie wszystkich witamin i mikroelementów w organizmach zwierząt. Do karm dodawany jest także ascogen, który pozytywnie wpływa na ich odporność oraz zdrowie.

Wszystkie produkty tej firmy są konsultowane ze specjalistami i zapewniają zwierzętom kompletną dietę dopasowaną do ich specyficznych potrzeb.

Potwierdzeniem jakości karm produkowanych przez Eden Holistic Pet Foods jest uzyskanie 5 gwiazdek na prestiżowej stronie poświęconej karmom dla zwierząt allaboutdogfood.co.uk.

Linki do oferty: [ Karmy Eden dla psów ] [ Karmy Eden dla kotów ] [ Przysmaki Eden dla psów i kotów ]