Wiejska Zagroda - Karmy i przysmaki dla psów o polskim rodowodzie!

Wiejska Zagroda to firma produkująca karmy przeznaczone dla psów. Oferuje ona różnorodne karmy dostosowane do każdego etapu życia naszego czworonoga. W jej asortymencie znajdziemy zarówno produkty dedykowane szczeniakom jak również dorosłym psom. Skład poszczególnych produktów firmy Wiejska Zagroda dopasowany jest do specyficznych potrzeb jakie niesie ze sobą każdy etap rozwoju jak i życia psa.

Wszystkie karmy produkowane przez tą firmę zawierają niezbędne składniki odżywcze oraz są wzbogacone w witaminy i składniki mineralne. Wytwarzane są tylko ze surowców o najwyższej jakości.

W zależności od tego czy wybierzemy karmę dla szczenięcia czy dla dorosłego psa jej skład będzie optymalnie dopasowany do jego potrzeb. Zapewnia to prawidłowy wzrost oraz kształtowanie się odporności naszych najmniejszych pupili jak również pomoc w utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji u dorosłych czworonogów.

W ofercie firmy Wiejska Zagroda znajdziemy karmy przygotowane między innymi z mięsa kaczki, jagnięciny, indyka, królika, a także dzika. Dostępne są również warianty z tuńczykiem oraz białymi rybami. Co więcej w niektórych karmach pojawiają się także dodatki w postaci gruszki lub szpinaku.

Pożywienie dobrej jakości które spełnia wszystkie potrzeby organizmu stanowi podstawę profilaktyki zdrowotnej naszych czworonogów, dlatego skład produktów oferowanych przez tą firmę zawiera tylko niezbędne składniki. Jej produkcja bazuje wyłącznie na naturalnych surowcach dostarczanych przez lokalnych dostawców. Z tego powodu nie musimy obawiać się żadnych sztucznych dodatków takich jak: sztuczne konserwanty, barwinki lub polepszacze smaku, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie naszego pupila. Wybierając karmy firmy Wiejska Zagroda możemy być pewni, że nasze zwierzęta dostają zdrowe pożywienie zapewniające im świetne samopoczucie i pozytywnie wpływające na ich zdrowie.

Produkty marki Wiejska Zagroda podzielone są na karmy, które są dedykowane szczeniętom, małym rasom psów, jak również karmy przeznaczone dla wszystkich psów. Każda z grup charakteryzuje się innym składem i wartością odżywczą w zależności od potrzeb konkretnego psa. Pozwala to na doskonałe dopasowanie karmy i smakołyków do potrzeb zwierzęcia i uniknięcie wielu problemów zdrowotnych wynikających ze złego żywienia. W pozytywny sposób wpływa na organizm zwierzaków nie obciążając ich nerek i wątroby. Nie podrażnia także ich układu trawiennego i żołądka. Odpowiednio dobrana karma zapewnia także utrzymanie prawidłowej wagi i pozwala zapomnieć o zmorze nadwagi i otyłości powodujących nadmierne obciążenie stanów i kręgosłupa zwierzaka. Dzięki temu każdy psiak niezależnie od swojego wieku lub rasy może dostać doskonale zbilansowany posiłek dostarczający mu wszystkich składników odżywczych w idealnych dla niego proporcjach.

Produkty firmy Wiejska Zagroda zdążyły już zyskać uznanie i zaufanie wśród właścicieli psów. Są one polecane jako produkt, posiadający prosty i przejrzysty skład, a także zauważalnie poprawiający kondycję czworonogów. Stosowanie karmy Wiejska Zagroda zapewnia witalność oraz zdrowie psom, a także ich dobre samopoczucie oraz energię na zabawy.

Linki do oferty: [ Karmy Wiejska Zagroda ] [ Przysmaki Wiejska Zagroda ]