PLATINUM Menu Adult Beef + Chicken to wysokiej jakości mokra karma stworzona specjalnie z myślą o dorosłych psach. Zawiera aż 83% świeżego mięsa – połączenie wartościowej wołowiny i lekkostrawnego kurczaka. Dzięki procesowi gotowania Fleischsaftgarung, który odbywa się bez dodatku wody, bezpośrednio w opakowaniu Tetra Recart®, karma zachowuje naturalną wilgotność, intensywny aromat i pełnię składników odżywczych.
Produkty PLATINUM powstają wyłącznie ze składników jakości human grade. Nie zawierają zbóż, glutenu, mączek mięsnych, gliceryny ani sztucznych konserwantów. Każda receptura tworzona jest z myślą o zdrowiu psa i w duchu szacunku dla zwierząt – bez testów laboratoryjnych i bez kompromisów.
Kurczak dostarcza lekkiego, łatwo przyswajalnego białka oraz witamin z grupy B, niezbędnych dla układu nerwowego i odporności. Wołowina natomiast to skarbnica żelaza, cynku i kreatyny, wspierająca budowę mięśni i ogólną wydolność organizmu. Razem tworzą zbilansowany posiłek idealny na każdy dzień.
Dostępne opakowania: 185g, 375g (Tetra Recart®)
Skład: świeże mięso kurczaka 48%, świeża wołowina 35%, ziemniaki, olej z łososia, warzywa (brokuły, marchew, por), drożdże piwowarskie*, oliwa z oliwek. (*suszone)
Atrybuty | |
---|---|
Producent | PLATINUM |
Wielkość | Mini (mały), Medium (średni), Large (duży), Giant (wielki) |
Wiek | Adult (dorosły), Senior (starszy) |
Opakowanie | 185g, 375g |
Karma specjalna | Karma bez zboża, Pies wybredny |
Analiza | |
---|---|
Składniki mineralne | 2,0% |
Białko | 14,5% |
Tłuszcz | 9,0% |
Wilgotność | 69,0% |
Włókno surowe | 0,65% |
Minerały | |
---|---|
Wapń | 0,65% |
Fosfor | 0,47% |
Miedź | 1 mg/kg |
Cynk | 15 mg/kg |
Selen | 0,03 mg/kg |
Witaminy | |
---|---|
E | 60 mg/kg |
D3 | 480 IU/kg |