Farmina Vet Life Struvite Cat

PLN7.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h
PayPo - zapłać za 30 dni
PayPo - zapłać za 30 dni
Zapłać za 30 dni

Kociak ma problemy z oddawaniem moczu, a jego samopoczucie pozostawia wiele do życzenia? Zabierz go do specjalisty i poproś o diagnostykę pod kątem kamieni struwitowych. Jeżeli weterynarz potwierdzi Twoje przypuszczenia, zaopatrz się w mokrą karmę Farmina Vet Life Struvite Cat. To specjalistyczny produkt weterynaryjny, dedykowany dla kotów z chorobami układu moczowego i nerek.

Farmina – zbilansowane rozwiązania żywieniowe dla kotów

Farmina to marka, która w swojej pracy inspiruje się naturalnymi potrzebami czworonogów. Wszystkie jej produkty są tworzone w oparciu o dogłębne badania naukowe, prowadzone we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Dzięki temu są one doskonale zbilansowane i bezpieczne w stosowaniu, wykazując ogromny wpływ na optymalną kondycję psycho-fizyczną Twojego ulubieńca.

Farmina Vet Life Struvite Cat – mokra karma na kamienie struwitowe

Farmina Vet Life Struwity dla Kota to mokra karma weterynaryjna dla zwierząt zmagających się z kamicą struwitową. Zamknięta w poręcznych puszkach i bogata w siarczan wapnia sprzyja zakwaszaniu moczu, chroniąc przed zakażeniami pęcherza. Obniżona zawartość magnezu i fosforu pomaga zapobiegać tworzeniu się nowych kamieni. Starannie dopracowany skład Farmina Vet Life Struvite Cat sprawia, że struwity ulegają rozpuszczeniu i wydaleniu z organizmu. Zminimalizowane zostaje także ryzyko ich nawrotu. Karma ta może być z powodzeniem stosowana przez okres nawet 6 miesięcy, chroniąc Twojego pupila przed bolesną dolegliwością, jaką jest kamica moczowa.

Skład: filet z kurczaka, batat, hydrolizowane białko rybne, ryba (sardynka, tuńczyk), wątroba z kurczaka, płynne żółtko jaj, olej z ryb, tłuszcz z kurczaka, nasiona komosy ryżowej ekstrahowane, chlorek potasu, chlorek sodu, siarczan wapnia, dwuwodny, włókno grochu, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannooligosacharydów), suszone drożdże piwne. Źródła białka: filet z kurczaka, hydrolizowane białko rybne, ryba, wątroba z kurczaka, płynne żółtko jaj.

Atrybuty
Producent Farmina Vet Life
Opakowanie 85g
Karma specjalna Karmy bez zboża, Bezglutenowa, Weterynaryjna, Układ moczowy
Analiza
Białko10,2%
Tłuszcz5,7%
Wilgotność75,0%
Włókno surowe0,3%
Składniki mineralne2,4%
Minerały
Wapń0,19%
Fosfor0,17%
Żelazo3,3 mg/kg
Miedź3,1 mg/kg
Sód0,30%
Chlorek0,35%
Potas0,20%
Magnez0,019%
Cynk37,3 mg/kg
Mangan18,7 mg/kg
Jod0,46 mg/kg
Siarka0,2%
Witaminy
A4300 IU/kg
D3170 IU/kg
E160 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna1250 mg/kg
DL-metionina2000 mg/kg
Runa time_ago/year/0
Przyznam szczerze, że karma bardzo pomogła mojemu kotu. Jest doskonała pod względem składu, ponieważ dolegliwości zwierzęcia dzięki niej zmniejszają się z dnia na dzień. Cena bardzo dobra, a opakowanie estetyczne.
Iris time_ago/year/0
Zwierzęta mają zupełnie podobne dolegliwości jak ludzie. A mój kot cierpi na problemy z układem moczowym. Specjalista doradził nam tą karmę, która okazała się doskonałym antidotum na schorzenie. Polecam serdecznie produkt.
Armin time_ago/year/0
Niestety mój kociak ma problemy z oddawaniem moczu i nawet byłam z tym problemem u weterynarza. Polecił aby kupić właśnie tą karmę. byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale okazało się, że produkt świetnie łagodzi dolegliwości. W dodatku smakuje mruczkowi. A to jest najważniejsze.
Armin time_ago/year/0
Niestety mój kociak ma problemy z oddawaniem moczu i nawet byłam z tym problemem u weterynarza. Polecił aby kupić właśnie tą karmę. byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale okazało się, że produkt świetnie łagodzi dolegliwości. W dodatku smakuje mruczkowi. A to jest najważniejsze.
Dodawanie opinii nie jest w tej chwili możliwe. Przepraszamy.
Zobacz również: