Farmina Matisse Kitten Chicken

PLN29.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Matisse Kitten Chicken jest kompletnym i zbilansowanym pokarmem przeznaczonym dla kociąt do 12. miesiąca życia oraz dla ciężarnych i karmiących kotek. Matisse Kitten zawiera wyłącznie najlepsze składniki niezbędne dla zapewnienia kociętom zdrowego i równomiernego wzrostu. Kurczak, jaja, ryba i ryż dostarczają właściwej ilości kalorii i białek, są również lekkostrawne. Matisse Kitten jest pokarmem niezwykle smacznym, zawierającym odpowiednie ilości tauryny, optymalną proporcję kwasów tłuszczowych omega-3 do omega-6, jak również wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowej i zbilansowanej diety. Matisse Kitten nie zawiera genetycznie modyfikowanych składników.

Farmina Matisse Kitten z kurczakiem i ryżem to kompletne i zbilansowane pożywienie dla kociąt oraz ciężarnych i karmiących kotek.

Skład: Suszone mięso z kurczaka, tłuszcz z kurczaka, ryż, kukurydza, mączka rybna, gluten kukurydziany, suszone pełne jaja, substancja wspomagająca trawienie, suszona miazga buraczana, olej rybny, olej roślinny, chlorek sodu, chlorek potasu, suszone drożdże piwne, tauryna, wodofosforan wapnia, węglan wapnia, witaminy.

Atrybuty
Producent Farmina
Opakowanie 400g, 1,5kg
Karma specjalna Kotka ciężarna i karmiąca
Analiza
Popiół surowy7,1%
Białko36%
Tłuszcz14%
Wilgotność8%
Włókno surowe0,9%
Minerały
Wapń1,25%
Fosfor1%
Żelazo40 mg/kg
Miedź16 mg/kg
Magnez0,09%
Cynk120 mg/kg
Mangan50 mg/kg
Selen0,1 mg/kg
Witaminy
A18000 j.m./kg
D31800 j.m./kg
E180 j.m./kg
Chlorek choliny3000 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna2900 mg/kg
DL-metionina3000 mg/kg
Nina time_ago/day/2
Dostałam trzy małe kociaki i nie wiedziałam zupełnie czym je karmić. Przeglądając oferty w różnych sklepach wybrałam tą suchą karmę z kurczakiem i ryżem. Produkt okazał się idealnym przysmakiem w dodatku zawierającym same zbawienne składniki. Kotki rosną zdrowo i mają dużo energii.
Tak, polecam ten produkt
jedynka time_ago/month/1
Wybierając tę karmę mamy pewność, że nasze koty dostają doskonale zbilansowany posiłek w ciągu dnia pełnego wrażeń. W końcu koty lubią chadzać własnymi ścieżkami, które pełne są licznych wrażeń. Dlatego też tak ważne jest odpowiednie ich odżywianie aby w pełni zaspokoić ich ciekawość życia. A już tym bardziej jeśli mamy małe kotki. To też dając im tę karmę wiemy że dajemy im bardzo wartościowy i cenny posiłek bogaty w najpotrzebniejsze wartości odżywcze. Także my już swoją karmę wybraliśmy i nasze kotki także
Tak, polecam ten produkt
candy time_ago/month/2
Doskonała karma dla moich malutkich kociaków. Naprawdę ten smak wszystkim trzem maluchom przypadł do gustu. Kurczak z ryżem, witaminy i minerały i po prostu same wartościowe składniki. Teraz to miauczki będą rosły jak na drożdżach. Będą silne i zdrowe. Nie mogę się napatrzeć jak codziennie zajadają się tym przysmakiem. Nie wyobrażam sobie żeby go zabrakło.
Tak, polecam ten produkt
kocurek time_ago/month/2
Szukałam takiej karmy która będzie idealna dla kotki w ciąży i polecono mi tę karmę Farmina Matisse Kitten Chicken. Zawiera wyłącznie najlepsze składniki niezbędne dla zapewnienia kociętom zdrowego i równomiernego wzrostu i do tego jest bardzo smaczna
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: