Farmina Matisse Chicken & Turkey

PLN9.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Matisse Chicken & Turkey and Vegetables jest kompletnym pożywieniem dla dorosłych kotów o normalnej aktywności fizycznej. Zawiera najlepsze składniki niezbędne dla zapewnienia kotu zdrowej i zbilansowanej diety: kurczak, indyk, ryż i warzywa dostarczają odpowiednią ilość kalorii i białek oraz sprawiają, że posiłek jest łatwy do strawienia. Matisse Chicken & Turkey and Vegetables jest wyjątkowo smaczny, zawiera odpowiednie ilości tauryny, niezbędne białko, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 w doskonałych proporcjach jak również wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowej i zbilansowanej diety. Matisse Chicken & Turkey and Vegetables nie zawiera genetycznie modyfikowanych składników.

Farmina Matisse z kurczkiem, indykiem i warzywami to kompletne i zbilansowane pożywienie dla dorosłych kotów.

Skład: Suszone mięso z kurczaka i indyka (min. 32%), ryż (min. 25%), kukurydza, mączka rybna, tłuszcz z kurczaka, substancja wspomagająca trawienie, suszona miazga buraczana, sproszkowana marchew (min. 2%), sproszkowany szpinak (min. 2%), sproszkowany burak ćwikłowy (min. 2 %), olej rybny, olej roślinny, gluten kukurydziany, suszone pełne jaja, chlorek sodu, chlorek potasu, suszone drożdże piwne, tauryna, podstawowy węglan kobaltu, witaminy. Zawiera barwniki zatwierdzone przez UE (E102, E110, E133).

Atrybuty
Producent Farmina
Opakowanie 400g, 1,5kg
Analiza
Popiół surowy6,6%
Białko32%
Tłuszcz11%
Wilgotność9%
Włókno surowe1,2%
Minerały
Wapń0,98%
Fosfor0,85%
Żelazo40 mg/kg
Miedź16 mg/kg
Magnez0,08%
Cynk120 mg/kg
Mangan50 mg/kg
Selen0,1 mg/kg
Witaminy
A16000 j.m./kg
D31600 j.m./kg
E160 j.m./kg
Chlorek choliny2200 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna1800 mg/kg
DL-metionina3000 mg/kg
Osesek time_ago/day/2
Niewiarygodne jak mój kotek zareagował na ten przysmak. Jeszcze nie zdążyłam go rozpakować, a już zaczął tarmosić paczkę z jedzeniem. Ta sucha karma z suszonego kurczaka, indyka i warzyw podpasowała jemu od pierwszej sekundy. Super zbilansowane i zdrowe jedzenie.
Tak, polecam ten produkt
Pluto time_ago/month/1
Od jakiegoś czasu przychodzi pod nasz dom kot. Postanowiliśmy go przygarnąć i zależy nam na dobrej jakości karmie. Dlatego też jak dowiedzieliśmy się o tej karmie to od razu ją kupiliśmy. Od razu mu bardzo zasmakowała gdyż jest to karma która stanowi kompletne pożywienie dla dorosłych kotów o normalnej aktywności. A do takich zaliczają się właśnie dachowce. Karma ta zawiera najlepsze składniki niezbędne dla zapewnienia kotu zdrowej i zbilansowanej diety: kurczak, indyk, ryż i warzywa. Dlatego też nasz kot bardzo ją polubił
Tak, polecam ten produkt
Mruczuś time_ago/month/2
Przygarnęliśmy zwykłego dachowca który wiadomo chodzi swoimi ścieżkami. Ale mimo to staramy się kupować mu dobrą karmę. Odkąd kupujemy karmę Farmina Matisse Chicken & Turkey to kot sam przychodzi jak jest pora karmienia. Skoro kot nasz ją uwielbia to musi ona być bardzo dobra
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: