Farmina Matisse Chicken & Rice

PLN9.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Farmina Matisse Chicken & Ricejest kompletnym pożywieniem dla dorosłych kotów o normalnej aktywności fizycznej. Zawiera najlepsze składniki niezbędne dla zapewnienia kotu zdrowej i zbilansowanej diety: kurczak i ryż dostarczają odpowiednią ilość kalorii i białek oraz sprawiają, że posiłek jest łatwy do strawienia. Matisse Chicken & Rice jest wyjątkowo smaczny, zawiera odpowiednie ilości tauryny, niezbędne białko, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 w doskonałych proporcjach jak również wszystkie witaminy i minerały niezbędne dla prawidłowej i zbilansowanej diety. Matisse Chicken & Rice nie zawiera genetycznie modyfikowanych składników.

Farmina Matisse z kurczakiem i ryżem to kompletne i zbilansowane pożywienie dla dorosłych kotów.

Skład: Suszone mięso z kurczaka i indyka (min. 32%), ryż (min. 25%), kukurydza, mączka rybna, tłuszcz z kurczaka, substancja wspomagająca trawienie, suszona miazga buraczana, olej rybny, olej roślinny, gluten kukurydziany, suszone pełne jaja, chlorek sodu, chlorek potasu, suszone drożdże piwne, tauryna, podstawowy węglan kobaltu, witaminy.

Atrybuty
Producent Farmina
Opakowanie 400g, 1,5kg
Analiza
Popiół surowy6,6%
Białko32%
Tłuszcz11%
Wilgotność9%
Włókno surowe1,2%
Minerały
Wapń0,98%
Fosfor0,85%
Żelazo40 mg/kg
Miedź16 mg/kg
Magnez0,08%
Cynk3000 mg/kg
Mangan50 mg/kg
Selen0,1 mg/kg
Witaminy
A16000 j.m./kg
D31600 j.m./kg
E160 j.m./kg
Chlorek choliny2200 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna1800 mg/kg
DL-metionina3000 mg/kg
norma time_ago/day/2
Właśnie takiej karmy potrzebował mój kociak. Zawiera składniki, które świetnie mu smakują i do tego zapewniają zdrowie. Czasem zwierzakowi było trudno dopasować jedzenie, bo nie wiadomo było co tak naprawdę lubi. Zaryzykowałam z tym przysmakiem i trafiłam w dziesiątkę. Lepszego kurczaka z ryżem nigdy bym nie zrobiła. Tym bardziej, ze dodatkowo zawiera witaminy.
Tak, polecam ten produkt
Duszka time_ago/month/1
Chciałam znaleźć dla mojego kota takie pożywienie, które będzie wyjątkowo dla niego wartościowe. Dlatego fajnie, że znalazłam właśnie tą karmę. Ona nie tylko bardzo smakuje Brexowi, ale wpływa pozytywnie na jego zdrowie. Zastanawiam się jakim cudem producent umieścił w takim jedzonku tak wiele pożytecznych składników :) Po prostu sama dobroć i wyśmienity smak co widać po reakcji mojego kota.
Tak, polecam ten produkt
Kasik time_ago/month/1
Chciałam kupić mojemu kotu karmę, która zawiera witaminy, minerały i róże potrzebne do rozwoju składniki. Tak naprawdę wiele jest takich produktów na rynku, ale wolałam, żeby ktoś mi taki pokarm polecił. Sąsiadka, która ma też kota zachęciła mnie sdo zamówienia zbilansowanego pożywienia właśnie w tym sklepie. Trafiła idealnie w gust zwierzęcia, bo teraz już nic innego by nie jadł. A ja także bardzo jestem zadowolona.
Tak, polecam ten produkt
Kama time_ago/month/2
Niesamowite, ze mój kociak zasmakował się w ryżu :) TA sucha karma musi być wspaniale przyrządzona skoro tak bardzo za nią przepada. Oprócz niej dawałam mu jeszcze inne przysmaki, ale niestety zostawały w misce nieruszone. Po prostu mój pupil wyczuwa jakość w smaku i będziemy ta karmę regularnie kupować.
Tak, polecam ten produkt
Psotka time_ago/month/2
Karma Farmina Matisse Chicken & Ricej to jedna z lepszym karm suchych dla kota. Zawiera najlepsze składniki niezbędne dla zapewnienia kotu zdrowej i zbilansowanej diety. To że zawiera w składzie ryż to jej dodatkowy atut. Karma ta jest idealnym pożywieniem dla dorosłych kotów
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: