Dolina Noteci Premium Junior żołądki jagnięce

PLN4.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Mokre karmy Dolina Noteci Premium produkowane są w Polsce przez zakłady mięsne "Łmeat-Łuków". Karmy charakteryzują się dużą zawartością mięsnych składników, które są naturalnym pokarmem wszystkich psów. Dolina Noteci Premium Junior żołądki jagnięce to karma dostosowana dla potrzeb szczeniąt i młodych psów małych ras. Skład karmy został wzbogacony o kwasy tłuszczowe, które korzystnie wpływają na wygląd sierści i skóry. Procesy trawienne oraz wchłanianie składników odżywczych wspomagają surowce roślinne - ekstrakt z jukki Schidigera i warzywa. Dodatkowo do karm junior został dodany MSM (metylosulfometan), który ma wiele właściwości prozdrowotnych ( m.in. wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, wykazuje działanie przeciwzapalne itd. ).

Dolina Noteci Premium Junior żołądki jagnięce to karma bogata w aminokwasy - lizynę, leucynę, metioninę i cystynę, dzięki którym można wyeliminować z diety psa produkty zbożowe. Jagnięcina to bogate źródło składników mineralnych - selenu, żelaza i miedzi. Produkty roślinne i ziemniaki z kolei są źródłem włókna pokarmowego, potasu i witaminy B6.

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (65% - w tym żołądki jagnięce 14%), jaja i produkty z jaj, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, ziemniaki (1,5%), olej z łososia (1%), olej lniany (0,2%), drożdże, beta-glukany (0,1%), mannanooligosacharydy (0,05%), metylosulfonylometan (0,05%), ekstrakt z jukki Schidigera (0,03%).

Atrybuty
Producent Dolina Noteci
Wielkość Mini (mały)
Wiek Puppy (szczeniak), Junior (dorastający)
Opakowanie 185g
Analiza
Białko11%
Tłuszcz7%
Wilgotność77%
Włókno surowe1%
Popiół surowy2%
Minerały
Cynk13 mg/kg
Witaminy
D3240 IU
E48 mg/kg
Kombi time_ago/year/2
Bardzo dobra jakosc, produkt polski. Polecam.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: