Catz Finefood N°23 z wołowiną i kaczką

PLN4.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Catz Finefood N°23 z wołowiną i kaczką to mokra karma opracowana na podstawie najnowszych badań naukowych, tak aby możliwie najlepiej odpowiadała naturalnej diecie kotów. Kot to drapieżnik, który najchetniej żywi się świeżym mięsem, a jego organizm jest przystosowany przede wszystkim do trawienia białka pochodzenia zwierzęcego. Dlatego karma Catz Finefood N°23 z wołowiną i kaczką to 95% mięsa w suchej masie i 5% owoców i warzyw (żurawina, aloes), które zapewniają odpowiednie proporcje minerałów i witamin. Mięso stosowane w karmach Catz Finefood pochodzi od renomowanych producentów z Niemiec i jest poddawane kotroli jakości oraz kontroli weterynaryjnej na każdym etapie produkcji karmy Catz Finefood.

Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz produktów GMO!

Skład: wołowina 50% (w tym mięśnie, serca, płuca, wątroba), woda pitna 24,15%, kaczka 20% (w tym serca, wątroba), żurawina 3%, aloes 2%, rozmaryn 0,5%, olej rzepakowy 0,2%, tauryna 0,15%

Atrybuty
Producent Catz Finefood
Opakowanie 85g
Analiza
Popiół surowy1,9%
Tłuszcz6,4%
Wilgotność80,0%
Włókno surowe0,3%
Minerały
Wapń0,75 mg/kg
Cynk15 mg/kg
Mangan3 mg/kg
Selen0,03 mg/kg
Witaminy
A3000 IU/kg
D3200 IU/kg
E30 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna0,15%

Tabela dawkowania dla mokrej karmy Catz Finefood

  WAGA KOTA
  ok. 1kg ok. 2kg ok. 4kg
Dawka dzienna 150g 200g 250g

Podane wartości są szacunkowe, a rzeczywiste zapotrzebowanie kota na karmę jest zależne od jego wieku, aktywności i wielkości.

Pamiętaj, aby kotu zapewnić stały dostęp do świeżej wody.
Agnes time_ago/day/2
Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz produktów GMO - to przekonało mnie do zakupu tej karmy. Jest bogata w białko zwierzęce, mięsa ma ogromną ilość a ja chcę podawać mojemu kociakowi to co najlepsze bo zależy mi na jego zdrowiu i prawidłowym rozwoju.
Tak, polecam ten produkt
Baśka time_ago/month/1
Bardzo fajna karma, mój kot ja uwielbia. Kaczka to dla niego rarytas więc nie wahałam się ani chwili tylko zamawiałam od razu. Świetny skład bo aż 95% mięsa, naturalne składniki, brak ulepszaczy . Mojemu kotu bardzo smakuje więc polecam.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: