Catz Finefood N°11 z jagnięciną i królikiem

PLN4.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Catz Finefood N°11 z jagnięciną i królikiem to mokra karma opracowana na podstawie najnowszych badań naukowych, tak aby możliwie najlepiej odpowiadała naturalnej diecie kotów. Kot to drapieżnik, który najchetniej żywi się świeżym mięsem, a jego organizm jest przystosowany przede wszystkim do trawienia białka pochodzenia zwierzęcego. Dlatego karma Catz Finefood N°11 z jagnięciną i królikiem to 95% mięsa w suchej masie i 5% owoców i warzyw (żurawina, marchew), które zapewniają odpowiednie proporcje minerałów i witamin. Mięso stosowane w karmach Catz Finefood pochodzi od renomowanych producentów z Niemiec i jest poddawane kotroli jakości oraz kontroli weterynaryjnej na każdym etapie produkcji karmy Catz Finefood.

Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz produktów GMO!

Skład: jagnięcina 49% (w tym wątroba, mięso, płuca), woda pitna 24,45%, królik 21% (w tym mięso i wątroba), żurawina 3%, marchew 2%, skorupka jaja 0,2%, olej słonecznikowy 0,2%, tauryna 0,15%

Atrybuty
Producent Catz Finefood
Opakowanie 85g, 200g
Analiza
Popiół surowy2,2%
Białko11,0%
Tłuszcz5,9%
Wilgotność80,0%
Włókno surowe0,5%
Minerały
Wapń0,75 mg/kg
Cynk15 mg/kg
Mangan3 mg/kg
Selen0,03 mg/kg
Witaminy
A3000 IU/kg
D3200 IU/kg
E30 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna0,15%

Tabela dawkowania dla mokrej karmy Catz Finefood

  WAGA KOTA
  ok. 1kg ok. 2kg ok. 4kg
Dawka dzienna 150g 200g 250g

Podane wartości są szacunkowe, a rzeczywiste zapotrzebowanie kota na karmę jest zależne od jego wieku, aktywności i wielkości.

Pamiętaj, aby kotu zapewnić stały dostęp do świeżej wody.
Blue time_ago/day/2
Bardzo fajne połączenie smaków, mojej kotce widocznie bardzo odpowiada bo zjada karmę bardzo szybko i jeszcze prosi o więcej. Fajnie zbilansowana, bogata w białko zwierzęce.
Tak, polecam ten produkt
Kleopatra time_ago/month/1
Widać, że nad karmą pracował sztab specjalistów, którzy wiedzą czego potrzeba naszym czworonożnym przyjaciołom. Koty to drapieżniki, jeżeli chcemy się nimi opiekować to musimy zapewniać im to co najważniejsze w ich diecie, a ta karma to aż 95% mięsa.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: