Catz Finefood N°9 z dziczyzną

PLN10.90
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Catz Finefood N°9 z dziczyzną to mokra karma opracowana na podstawie najnowszych badań naukowych, tak aby możliwie najlepiej odpowiadała naturalnej diecie kotów. Kot to drapieżnik, który najchetniej żywi się świeżym mięsem, a jego organizm jest przystosowany przede wszystkim do trawienia białka pochodzenia zwierzęcego. Dlatego karma Catz Finefood N°9 z dziczyzną to 95% mięsa w suchej masie i 5% owoców i warzyw (borówka, ziemniak), które zapewniają odpowiednie proporcje minerałów i witamin. Mięso stosowane w karmach Catz Finefood pochodzi od renomowanych producentów z Niemiec i jest poddawane kotroli jakości oraz kontroli weterynaryjnej na każdym etapie produkcji karmy Catz Finefood.

Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz produktów GMO!

Skład: dziczyzna 70% (w tym mięśnie, serca, wątroba), woda pitna 24,45%, ziemniak 3%, borówka 2%, rozmaryn 0,2%, olej z kiełków pszenicy 0,2%, tauryna 0,15%

Atrybuty
Producent Catz Finefood
Opakowanie 85g, 200g, 400g
Analiza
Popiół surowy2,0%
Białko10,4%
Tłuszcz6,5%
Wilgotność79,0%
Włókno surowe0,6%
Minerały
Wapń0,75 mg/kg
Cynk15 mg/kg
Mangan3 mg/kg
Selen0,03 mg/kg
Witaminy
A3000 IU/kg
D3200 IU/kg
E30 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna0,15%

Tabela dawkowania dla mokrej karmy Catz Finefood

  WAGA KOTA
  ok. 1kg ok. 2kg ok. 4kg
Dawka dzienna 150g 200g 250g

Podane wartości są szacunkowe, a rzeczywiste zapotrzebowanie kota na karmę jest zależne od jego wieku, aktywności i wielkości.

Pamiętaj, aby kotu zapewnić stały dostęp do świeżej wody.
Paulina time_ago/day/2
Zastanawiałam się nad wyborem tego smaku karmy, często lubię zaskakiwać moją kotkę smakami, niektóre jej nie odpowiadają a niektóre wręcz przeciwnie. Dziczyznę pokochała i nie chce jeść już innej karmy. Cóż pozostaje mi jedynie zrobić spory zapas
Tak, polecam ten produkt
Gosia time_ago/month/1
Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz produktów GMO - to skłoniło mnie do zakupu tej karmy a także fakt iż posiada ona aż 95% mięsa i to bardzo dobrej jakości. Zazwyczaj staram się gotować mojemu kotu jednakże od kiedy kupiłam mu tę karmę chce jeść już tylko ją.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: