Catz Finefood N°13 ze śledziem i krabem

PLN7.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Catz Finefood N°13 ze śledziem i krabem to mokra karma opracowana na podstawie najnowszych badań naukowych, tak aby możliwie najlepiej odpowiadała naturalnej diecie kotów. Kot to drapieżnik, który najchetniej żywi się świeżym mięsem, a jego organizm jest przystosowany przede wszystkim do trawienia białka pochodzenia zwierzęcego. Dlatego karma Catz Finefood N°13 ze śledziem i krabem to 95% mięsa w suchej masie i 5% owoców i warzyw (dynia, aloes), które zapewniają odpowiednie proporcje minerałów i witamin. Mięso stosowane w karmach Catz Finefood pochodzi od renomowanych producentów z Niemiec i jest poddawane kotroli jakości oraz kontroli weterynaryjnej na każdym etapie produkcji karmy Catz Finefood.

Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz produktów GMO!

Skład: śledź 45%, woda pitna 26,45%, kraby 25%, dynia 2%, aloes 1%, algi morskie 0,2%, olej z łososia 0,2%, tauryna 0,15%

Atrybuty
Producent Catz Finefood
Opakowanie 85g, 200g
Analiza
Popiół surowy2,5%
Białko11,2%
Tłuszcz7,0%
Wilgotność79,0%
Włókno surowe0,6%
Minerały
Wapń0,75 mg/kg
Cynk15 mg/kg
Mangan3 mg/kg
Selen0,03 mg/kg
Witaminy
A3000 IU/kg
D3200 IU/kg
E30 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna0,15%

Tabela dawkowania dla mokrej karmy Catz Finefood

  WAGA KOTA
  ok. 1kg ok. 2kg ok. 4kg
Dawka dzienna 150g 200g 250g

Podane wartości są szacunkowe, a rzeczywiste zapotrzebowanie kota na karmę jest zależne od jego wieku, aktywności i wielkości.

Pamiętaj, aby kotu zapewnić stały dostęp do świeżej wody.
Gocha time_ago/day/2
Śledź i krab to dość ciekawe i niespotykane połączenie, ale postanowiłam spróbować bo mój kotek przepada za rybami. Nie sądziłam jednak, że karma aż tak trafi w jego kupki smakowe bo teraz niechętnie zjada inne karmy.
Tak, polecam ten produkt
Eden time_ago/month/1
Catz Finefood N°13 ze śledziem i krabem to doskonały wybór dla każdego głodomora i zarazem wybrednego kota o wysublimowanych kupkach smakowych. Mój kot uwielbia jeść ale tylko dobrze. Nie zje zwykłej sklepowej karmy o standardowym smaku. Spróbowałam i kupiłam mu karmę tej marki i wiem, że już nigdy nie kupię żadnej innej. Tą uwielbia i zjada ze smakiem.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: