Catz Finefood N°3 z drobiem

PLN7.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Catz Finefood N°3 z drobiem to mokra karma opracowana na podstawie najnowszych badań naukowych, tak aby możliwie najlepiej odpowiadała naturalnej diecie kotów. Kot to drapieżnik, który najchetniej żywi się świeżym mięsem, a jego organizm jest przystosowany przede wszystkim do trawienia białka pochodzenia zwierzęcego. Dlatego karma Catz Finefood N°3 z drobiem to 95% drobiu w suchej masie i 5% owoców i warzyw (borówka, mniszek lekarski), które zapewniają odpowiednie proporcje minerałów i witamin. Mięso stosowane w karmach Catz Finefood pochodzi od renomowanych producentów z Niemiec i jest poddawane kotroli jakości oraz kontroli weterynaryjnej na każdym etapie produkcji karmy Catz Finefood.

Karma nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku oraz produktów GMO!

Skład: drób 69% (w tym mięśnie, serca, żołądki, wątroba, szyje), woda pitna 27,7%, borówka 2%, mniszek lekarski 1%, tauryna 0,15%, olej krokoszowy 0,15%

Atrybuty
Producent Catz Finefood
Opakowanie 85g, 200g
Analiza
Popiół surowy2,2%
Białko11,0%
Tłuszcz5,9%
Wilgotność80,0%
Włókno surowe0,5%
Minerały
Wapń0,75 mg/kg
Cynk15 mg/kg
Mangan3 mg/kg
Selen0,03 mg/kg
Witaminy
A2000 IU/kg
D3200 IU/kg
E30 mg/kg
Aminokwasy
Tauryna0,15%

Tabela dawkowania dla mokrej karmy Catz Finefood

  WAGA KOTA
  ok. 1kg ok. 2kg ok. 4kg
Dawka dzienna 150g 200g 250g

Podane wartości są szacunkowe, a rzeczywiste zapotrzebowanie kota na karmę jest zależne od jego wieku, aktywności i wielkości.

Pamiętaj, aby kotu zapewnić stały dostęp do świeżej wody.
Lidka time_ago/day/2
Świetna, w pełni naturalna karma stworzona z myślą o zdrowiu naszych zwierzaków. Moja kicia ją uwielbia, jest dość ruchliwa więc muszę zapewniać jej w pełni zbilansowany posiłek aby miała siłę i energię do zabawy.
Tak, polecam ten produkt
Beata time_ago/month/1
Jeżeli macie wybrednego kota tak jak ja to polecam tę karmę. Zazwyczaj moja kicia stroniła od gotowej karmy ale gdy pierwszy raz otworzyłam saszetkę Catz Finefood to moja kotka żywo zareagowała. Karma bardzo jej smakowała bo spałaszowała miskę bardzo szybko.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: