Brit Care Salmon Oil - 100% olej z łososia

PLN62.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Brit Care Salmon Oil

UWAGA DATA 19.4.2022

(100% olej z łososia) jest źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 (EPA i DHA), które mają pozytywny wpływ na wiele procesów metabolicznych w organizmie. Kwas EPA ma naturalne działanie przeciwzapalne a kwas DHA bierze udział w budowie mózgu i siatkówki oka. Olej z łososia zawiera doskonale zbilansowane kwasy Omega 3 i Omega 6, a także zmniejsza ilość cholesterolu we krwi. Jest doskonałym suplementem diety każdego dnia. Regularne stosowanie oleju z łososia powoduje, że włosy będą gęste i błyszczące.

Brit Care Salmon Oil jest polecany przy takich problemach zdrowotnych jak: wypadanie włosów, matowe włosy, łupież, sucha skóra, kłopoty ze zbyt cienkimi włosami, stany zapalne skóry, świąd skóry, reakcje alergiczne, łysienie, egzema, problemy z pigmentacją, choroby systemu odpornościowego.

Atrybuty
Producent Brit Care
Wielkość Mini (mały), Medium (średni), Large (duży), Giant (wielki)
Wiek Puppy (szczeniak), Junior (dorastający), Adult (dorosły), Senior (starszy)
Opakowanie 1000 ml
Analiza
Tłuszcz99,0%
Pozostałe
EPA+DHA20,04%
Lilka time_ago/day/2
Chciałam trochę poprawić kondycję i ogólnie zdrowie mojego pieska. Poradziłam się weterynarza i on wskazał właśnie na ten olej. Z tego, co obserwuję, to suplement pozytywnie wpływa na zwierzaczka. Mogę serdecznie go polecić.
Tak, polecam ten produkt
Mendoza time_ago/month/2
Specjalista doradził nam abyśmy kupili dla psiaka ten produkt wzmacniający. Uważam, że świetnie zdaje swój egzamin. W dodatku Ares nie ma żadnych oporów przed jego zażywaniem. Po prostu jest super :)
Tak, polecam ten produkt
Karmel time_ago/month/2
Skoro ja zażywam różnego rodzaju witaminy oraz suplementy to mój czworonogi przyjaciel nie może być gorszy :) Kupowałam mu różne produkty wzmacniające organizm ale żaden nie sprawdził się jak właśnie ten. Po jego regularnym stosowaniu psiak jest pełen energii i zawsze zdrowy.
Tak, polecam ten produkt
Izka time_ago/year/0
Gdy zrobiłam mojemu psiakowi badania krwi wyszło, że ma zbyt duży cholesterol. Polecono mi właśnie ten olej. Ostatnio powtórzyliśmy badania i poziom cholesterolu nadal jest nieco podwyższony ale już nieznacznie więc ten suplement działa. polecam
Tak, polecam ten produkt
Oliwka time_ago/year/0
Mojemu psiakowi zaczęła bardzo wypadać sierść, okazało się, że to od alergii. Niestety pozbycie się alergenu nie wyeliminowało całkowicie problemu. Weterynarz polecił mi olej z łososia i efekty są znakomite. Sierść wyraźnie się zagęściła a problemy skórne zniknęły.
Tak, polecam ten produkt
Celesta time_ago/year/1
Doskonały produkt, który wzmacnia organizm mojego psiaka. Od kiedy mu go podaję ma mocną i zdrową sierść i żadnych innych także alergicznych problemów. Preparat został polecony przez weterynarza, dzięki czemu mój pupil wreszcie jest zdrowy i ma coraz lepszą kondycję. Kiedyś wciąż był osłabiony i mało jadł. Teraz już nie myślę nawet o takich problemach.
Tak, polecam ten produkt
Annika time_ago/year/1
Zależało mi aby kupić mojemu pupilowi jakieś dobrej jakości preparaty wzmacniające. Ostatnio jego sierść zrobiła się bardzo słaba i coraz bardziej zaczęła wypadać. Karmę ma dobrą tylko pomyślałam, że potrzebuje jeszcze jakichś dodatków. Weterynarz polecił mi ten olej z łososia. Kupiłam czekałam, czy będzie jakaś poprawa. Okazało się, że doskonale działa. Psiak już nie ma żadnej egzemy ani problemów z sierścią. Po prostu doskonały produkt!
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: