Alpha Spirit Kość z szynki Serrano, nr 6

Produkt chwilowo niedostępny

Noga wieprzowa z szynki Serrano to doskonała i zdrowa alternatywa dla dostępnych na rynku gryzaków dentystycznych. Proces suszenia, któremu została poddana pozwolił zachować wartości odżywcze oraz smakowitość. Regularne podawanie psu tego gryzaka pomoże utrzymać właściwą higienę jamy ustnej oraz pomoże usuwać kamień nazębny. Noga ma uniwersalny rozmiar i świetnie sprawdzi się u wszystkich psów - bez względu na wielkość i wiek.

Atrybuty
Producent Alpha Spirit
Wielkość Mini (mały), Medium (średni), Large (duży), Giant (wielki)
Wiek Puppy (szczeniak), Junior (dorastający), Adult (dorosły), Senior (starszy)
Analiza
Białko37,0%
Tłuszcz14,0%
Włókno surowe30,0%
Maciuś time_ago/month/2
Bardzo często zapominamy, że u psa także musimy zadbać o prawidłową higienę jamy ustnej. I tutaj bardzo pomocne mogą być takie przysmaki z naturalnych składników. To doskonała i zdrowa alternatywa dla dostępnych na rynku gryzaków dentystycznych, które to na pewno zasmakują bardzo naszym psom i przy okazji zadbamy o ich zęby.
Tak, polecam ten produkt
Martyna time_ago/month/2
Fajny gryzak, mój pies nie interesuje się niczym innym gdy tylko go dostaje
Tak, polecam ten produkt
Magda time_ago/month/2
Mój psiak ma problem z kamieniem nazębnym, niestety smakołyki które podawałam mu do tej pory i gryzaki sprawiały, że miał biegunki. Znajoma poleciła mi ten bardziej naturalny wariant i jestem mega zadowolona bo mój pies je wyjątkowo polubił i nie ma rewolucji żołądkowo-jelitowych.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: