Alpha Spirit Kęsy z szynki Serrano

PLN6.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Naturalnie suszone kęsy z hiszpańskiej szynki Serrano. Dzięki temu, że poddano je procesowi suszenia, a nie wędzenia to zachowały swoje cenne właściwości i wartości odżywcze. Kęski zaspokoją naturalny odruch gryzienia u naszego pupila - bez względu na to czy jest to szczeniak czy leciwy senior. Gryzak pomoże również utrzymać właściwą higienę jamy ustnej. Ze względu na rozmiar polecana małym i średnim rasom.

Atrybuty
Producent Alpha Spirit
Wielkość Mini (mały), Medium (średni)
Wiek Puppy (szczeniak), Junior (dorastający), Adult (dorosły), Senior (starszy)
Analiza
Popiół surowy30,0%
Tłuszcz14,0%
Białko37,0%
Julcia time_ago/month/2
Otóż właśnie to. Zastanawiałam się nad tym w jaki sposób zachęcić naszego staruszka do gryzienia jakiś przysmaków. I tak polecono mi właśnie ten przysmak. Nie sądziłam, iż takie przysmaki mogą być bardzo zdrowe i smaczne. Poza tym takie przysmaki pomogą nam utrzymać higienę jamy ustnej o której także bardzo często zapominamy.
Tak, polecam ten produkt
Mandy time_ago/year/0
Suszone kęsy z szynki hiszpańskiej dbają bardzo dobrze o higienę jamy ustnej Toffiego. Nie mam wreszcie obaw, że będzie miał problemy z uzębieniem i jakimś nieprzyjemnym kamieniem i zapachem z jamy ustnej. Teraz mam pewność, że psiak jest w pełni zadbany.
Tak, polecam ten produkt
Lolcia time_ago/year/0
Nasz szczeniaczek nie jest chętny gryźć dlatego też szukaliśmy jakiegoś rozwiązania. Wtedy polecono nam kupić Alpha Spirit Kęsy z szynki Serrano. Są to przysmaki które zaspokoją naturalny odruch gryzienia u naszego pupila i sprawią że szczeniak chętnie będzie je gryzł ze smakiem. Kąski te są dość małych rozmiarów także nasz pies z ochotą będzie je gryzł a przy okazji zadbamy również o higienę jamy ustnej szczeniaka. Cena może nie jest powalająca ale czego nie robi się dla kochanego psiaka
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: