GrainCat

PLN35.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

CZYSTOŚĆ PŁYNĄCA Z SIŁY NATURY

Ziarna żwirku GrainCat (wcześniej pod nazwą GreenCat) są wykonane z 100% z surowców roślinnych. Dzięki specjalnej obróbce mechanicznej powierzchnia ziaren żwirku Grain Cat ma gąbczastą strukturę o wyjątkowej chłonności. Wilgoć i zapachy są pochłaniane bardzo szybko i skutecznie – są wiązane w bryłkach.

WYJĄTKOWO DROBNOZIARNISTY, LEKKI I OSZCZĘDNY

Ze względu na zastosowanie w 100% składników pochodzenia roślinnego oraz nowoczesną technologię przetwarzania, ekologiczny żwirek zbrylający GrainCat ma o 2/3 mniejszą masę niż zwykłe żwirki zbrylające dla kotów. Dlatego żwirek Grain Cat jest znacznie łatwiejszy do przenoszenia. Jednocześnie jest on ekologiczny ponieważ objętość odpadów po zastosowaniu żwirku Grain Cat jest mniejsza.

ŻWIREK NADAJE SIĘ DO KOMPOSTOWANIA I W 100% PODLEGA BIODEGRADACJI

Żwirek Grain Cat jest wykonany w 100% z surowców roślinnych, które nadają się na kompost i w 100% z surowców roślinnych, które nadają się na kompost i w 100% podlegają biodegradacji. Zużyty żwirek Grain Cat można usuwać w zwykłej toalecie – tak samo jak papier toaletowy. Korzystając ze żwirku dla kotów Grain Cat, można zaoszczędzić pieniądze na kosztownym usuwaniu odpadów.

UWAGA! Idealny dla ras długowłosych. Ponieważ produkt ten jest wykonany w 100% z surowców roślinnych, nie stwarza on żadnego zagrożenia dla kota po ewentualnym spożyciu przez niego ziaren żwirku Grain Cat.

WSKAZÓWKI

  • Podobnie jak w przypadku każdego nowego żwirku dla kotów, ważne jest, aby dać kotu czas na przyzwyczajenie się do nowego żwirku GrainCat.
  • Przez pierwsze 2 tygodnie należy napełnić kuwetę, stosując w połowie żwirek GrainCat i w połowie dotychczas stosowany żwirek. W żadnym wypadku nie wolno mieszać ekologicznego żwirku GrainCat ze żwirkiem typu niezbrylającego! Po 2 tygodniach kot będzie gotowy do pełnego przejścia na żwirek Grain Cat.
  • Jedno napełnienie kuwety warstwą żwirku Grain Cat o grubości 5-6 cm wystarcza na około 3 tygodnie dla przeciętnego kota.
Atrybuty
Producent GrainCat
Opakowanie 12 L, 24 L
Tośka time_ago/month/2
Tak, polecam ten produkt
Lilianna time_ago/month/2
Tak, polecam ten produkt
Ninka time_ago/year/0
Tak, polecam ten produkt
Zen time_ago/year/0
Tak, polecam ten produkt
Pola time_ago/year/0
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: