Flawitol dla psów seniorów - proszek

Produkt chwilowo niedostępny

Flawitol dla seniorów – doskonałe wsparcie dojrzałych psiaków

Tu strzyka, tam łamie, kondycja już nie ta... Starość – nie radość. Młodość – nie wieczność. Twój zegar biologiczny tyka niewzruszony tym, że upływanie czasu jakoś Ci nie na rękę. Do tego Twoje życie zwolniło. Jeszcze nie jest to tempo żółwia, ale ociągasz się jak leniwiec. A wcale do leniwych stworzeń nie należysz! Po prostu częściej łapiesz się na tym, że brakuje Ci energii i uciąłbyś sobie popołudniową drzemkę. Masz wrażenie, że reklamodawcy się skrzyknęli, bo za każdym razem, gdy włączysz telewizor, leci reklama suplementów na stawy i lepszą odporność. Naprawdę już ich potrzebujesz? Idziesz zatem grzecznie do apteki i wysłuchujesz cennych rad farmaceuty. Do domu wracasz z siateczką witamin dla seniorów. Ciężko się z tym pogodzić, ale przekroczyłeś pewien wiek i musisz bardziej na siebie uważać. Ale nie zapominaj zadbać przy okazji o towarzyszu Twojej „niedoli” na czterech łapach. Może Ci to umknęło, ale na mordce pojawiła się siwizna, szczenięce szczekanie już dawno przeszło w fazę leniwego pohukiwania, a ogon zatacza kółka zamiast wesoło merdać. Czas nie oszczędził też Twojego pupila. Chociaż nie dowiesz się o tym z reklam telewizyjnych, powinieneś właściwie zadbać o zdrowie psiego seniora. Pomoże Ci w tym preparat od dr Seidela, który zadba o niego od środka. To taki suplement nieapteczny, ale równie zalecany, co wszystkie witaminy, które zakupiłeś dla siebie. Psia przyjaźń jest naprawdę silna – Twój czworonóg starzeje się razem z Tobą.

Skład: fosforan dwuwapniowy, otręby, cukier, drożdże browarniane, hydrolizowane białko zwierzęce, glukozamina 50 mg, chondroityna 50 mg. Dodatki (w dawce 10 g):ekstrakt ze skórek winogron (flawonoidy) 60 mg; magnez 3,8 mg; witaminy: A 973 j.m., D3 53 j.m.; E 7 mg; B1 133 µg, B2 0,3 mg, B6 152 µg, B12 3 µg; kwas foliowy 36 µg; kwas pantotenowy 1,2 mg; biotyna 12 µg; cynk 7 mg; żelazo (chelat) 6,5 mg; miedź (chelat) 0,4 mg; jod 360 µg; selen 68 µg.

Składniki analityczne (opracowane metodą wyliczeniową): białko 9,2%; tłuszcz 1,8%; włókno 8,6%; popiół 49,8%; wapń 11,6%; fosfor 9,7%; sód 0%.

Dawkowanie: 1 miarka (10 g)/10 kg masy ciała dziennie.

Atrybuty
Producent Dermapharm
Wielkość Mini (mały), Medium (średni), Large (duży), Giant (wielki)
Wiek Senior (starszy)
Lakosta time_ago/month/2
Na poprawienie kondycji i ogólnie zdrowia pupila ten produkt jest po prostu idealny. Właściwie w ciemno go kupiłam, ale okazuje się, że sprawdza się w stu procentach. Psiak jest dużo bardziej energiczny po nim i naprawdę chętniej się bawi.
Tak, polecam ten produkt
azocik time_ago/month/2
Starsze psiaki tak jak ludzie, z wiekiem miewają problemy zdrowotne. Warto wówczas podawać dobrej jakości suplementy. My postawiliśmy na ten produkt, który jest doskonale przyswajalny i idealny dla wiekowego czworonoga.
Tak, polecam ten produkt
Kornelia time_ago/year/0
Moja psinka ma już swoje lata, dlatego chciałam zacząć podawać jej jakieś dodatkowe suplementy, które sprawiłyby, ze starość przebiegłaby jej spokojnie i bez żadnych dolegliwości bólowych. Wybrałam ten produkt ze względu na pozytywne opinie, więc mam nadzieje, że szybko zobaczę poprawę w zachowaniu psa.
Tak, polecam ten produkt
Halszka time_ago/year/0
Ludzie starsi muszą wspomagać się tabletkami ale i suplementami tak samo jest z naszymi psimi seniorami, którzy również lata świetności mają już za sobą. Jeżeli chcemy zadbać o ich zdrowie to musimy pamiętać również o odpowiedniej suplementacji. Mojemu psiakowi podaję te suplementy od jakiegoś czasu i zauważyłam, że ma więcej siły na spacerach i do zabawy z innymi psami.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: