Flawitol Artro - tabletki na stawy

PLN59.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Flawitol Artro na zdrowe stawy – ulga w bólu

Nie zliczysz litrów wylanej kawy, gdy na dźwięk dzwonka Twój pies zrywał się spod stolika kawowego. Żadną siłą perswazji nie umiałeś go tego oduczyć, a teraz zaczyna Ci brakować bałaganu, który robił.

Trudne byłoby do oszacowania , jak często tarzał się w świeżym błocie tuż po tym, jak wyszedł wypachniony z kąpieli. W dodatku uwielbiał wtedy zabawiać się w Picasso i zdobił błotnymi śladami Twoją białą podłogę w przedpokoju. Ręce opadały Ci chyba milion razy z bezradności, ale dzisiaj pozwoliłbyś mu i na to.

Pamiętasz jego sprint do łazienki tuż po spacerze? Znajdowałeś go z wyrazem zadowolenia na pysku, gdy pił wodę z toalety jak z górskiego źródła. Po czasie nauczył się nawet otwierać drzwi, które nieskutecznie zamykałeś z myślą o zaprzestaniu wodopojowych praktyk Twojego psa.

Tak wiele się zmieniło od czasu, jak czworonóg w Waszym domu cierpi na zapalenie stawów. W jego oczach czasami pojawiają się wesołe iskierki, które jednak szybko gasną, gdy chce się ruszyć z miejsca. Całe dnie leży i tylko ruchy ogona wskazują na jego aktywność. Gdzie się podział ten żywy pies sprzed miesiąca?

Gdy u Twojego pupila stwierdzono kliniczne zapalenie stawów, gołym okiem widać, że cierpi. Możesz wspomóc leczenie tej choroby, podając Flawitol wzbogacony o odpowiednie komponenty. Jest suplement, który regularnie włączany do diety, utrzyma dobrą kondycję Twojego psa i da mu siłę do brojenia, za którym zatęskniłeś. Nie zastanawiaj się, tylko zamawiaj!

Skład: drożdże browarniane, fosforan dwuwapniowy, skrobia, glukozamina 208 mg, chondroityna 112 mg. Dodatki (w tabletce 1,6 g): ekstrakt ze skórek winogron (flawonoidy) 16 mg; magnez 1,6 mg; witaminy: A 22 j.m., E 15 μg; imbir ekstrakt 21 mg; mangan (chelaty) 5 mg; boswelia 80 mg; metionina 100 mg; kwas askorbinowy 10 mg; dodatki technologiczne.

Składniki analityczne (opracowane metodą wyliczeniową): białko 23,3%; tłuszcz 3,5%; włókno 2,5%; popiół 22%; wapń 4%; fosfor 3,4%; sód 0,32 mg.

Dawkowanie: 1 tabletka na każde 10 kg masy ciała psa na dzień.

Atrybuty
Producent Dermapharm
Wielkość Mini (mały), Medium (średni), Large (duży), Giant (wielki)
Wiek Puppy (szczeniak), Junior (dorastający), Adult (dorosły), Senior (starszy)
Alex time_ago/month/2
Mój psiak niestety ma problemy zdrowotne i od czasu do czasu doskwiera mu ból stawów. Weterynarz polecił nam ten preparat. Szczerze mogę go polecić innym właścicielom psów, bo naprawdę jest świetnym antidotum. Mój pupil jest spokojniejszy i widać, ze nie dokuczają mu tak bóle jak kiedyś.
Tak, polecam ten produkt
izunia time_ago/month/2
Ostatnio byliśmy u weterynarza i okazało się, że moja suczka ma problemy ze stawami. To dlatego stała się taka powolna i mniej energiczna. Lekarz zalecił nam przyjmowanie tego produktu. Okazało się, że ma zbawienne działanie i świetnie łagodzi dolegliwości.
Tak, polecam ten produkt
Ania time_ago/year/0
Szukałam ostatnio jakiś ciekawych witamin dla mojego psa, ponieważ biedactwo nam ma problemy ze stawami. Byłam na to przygotowana, ponieważ u jego rasy dość często występuje taka przypadłość, mimo wszystko, staram się mu jakoś pomóc. Zdecydowałam się na ten produkt od Flawitol i mam nadzieję, że pozytywnie wpłynie na zdrowie mojego pieska
Tak, polecam ten produkt
Diana time_ago/year/0
Rasa mojego psa jest w góry narażona na problemy ze stawami, więc gdy tylko mogłam, to prosiłam weterynarza o pomoc w tym zakresie. Polecił mi, żebym kupiła dobre suplementy. Ta propozycja wydała mi się najlepszym rozwiązaniem, ale ciężko na razie stwierdzić czy działają. Mam nadzieje, że z czasem mój piesek odczuje większą ulgę.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: