Fish4Dogs Sea Jerky Fish Tiddlers

Produkt chwilowo niedostępny

Fish4Dogs Sea Jerky Fish Tiddlers - rybia skóra w kształcie sześcianów

Szukasz przysmaku, który pomoże ci zadbać o prawidłowy stan jamy ustnej twojego ulubieńca, a przy tym będzie pyszny i zdrowy? Wybierz Fish4Dogs Sea Jerky Fish Tiddlers. To dentystyczny smakołyk odpowiedni dla psów w każdym wieku, niezależnie od ich rasy. Stworzony w 100%-ach ze skóry białej ryby, jest niskokaloryczny i hipoalergiczny, skutecznie czyszcząc zęby twojego czworonoga.

Fish4Dogs Sea Jerky Fish Tiddlers – rybna przekąska dla zdrowia zębów i dziąseł

Fish4Dogs Suszone Ryby Morskie to przysmak dentystyczny dla psów o chropowatej strukturze, wspierający codzienne czyszczenie zębów z kamienia nazębnego. Jednocześnie jest źródłem kwasów Omega-3, zwiększających ogólny dobrostan organizmu. Fish4Dogs Sea Jerky Fish Tiddlers jest przy tym produktem bezzbożowym, pozbawionym konserwantów i cukru, a dzięki temu – zdrowym.

Skład: skóra białej ryby 100% (nic więcej!)

Atrybuty
Producent Fish4Dogs
Wielkość Mini (mały), Medium (średni)
Wiek Puppy (szczeniak), Junior (dorastający), Adult (dorosły), Senior (starszy)
Karma specjalna Hipoalergiczna, Monobiałkowa, Bezglutenowa, Bez kurczaka, Karma bez zboża
Analiza
Popiół surowy10,0%
Białko79,0%
Tłuszcz2,4%
Włókno surowe0,6%
Pozostałe
Kwasy tłuszczowe omega 30,3%
Nicola time_ago/day/2
Mój pies uwielbia rybne smaki, więc go zobaczyłam te przekąski dentystyczne stworzone ze skóry białej ryby, stwierdziłam, że koniecznie muszę je zamówić. Moja psinka jest z nich bardzo zadowolona i chętnie ochotą po nie sięga. To rybna przekąska, która jest bezpieczna dla dziąseł i zębów, jak i całej jamy ustnej. Polecam.
Tak, polecam ten produkt
Natalia time_ago/month/0
Mój futrzasty przyjaciel nie przepada za gryzakami dentystycznymi, więc naprawdę sporo musiałam się naszukać, żeby znaleźć odpowiedni kształt i smak dla niego. Zdecydowałam się zamówić na próbę te rybne przysmaki, ponieważ poprzez swoją chropowatą powierzchnię masują zęby i dziąsła psiaka. Sprawdzają się bez zarzutu.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: