WHIMZEES Stix Week Pack

PLN29.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Gryzaki dentystyczne marki WHIMZEES to doskonałe dopełnienie diety każdego psa. Przede wszystkim pozwalają one na przestrzeganie zasad higieny jamy ustnej i tym samym minimalizowanie prawdopodobieństwa wystąpienia zapalenia dziąseł, czy odkładania się dodatkowego kamienia nazębnego.

Fakty o WHIMZEES Stix

  • mniej kamienia nazębnego o 62%
  • mniej płytki nazębnej o 31%,
  • nieprzyjemny zapach z jamy ustnej zniwelowany o 43%
  Rozmiar gryzaka - stix
  S 12cm / 15g M 15cm / 30g
Ilość w opakowaniu 14 szt. 7 szt.
Masa ciała psa 7 - 12kg 12 - 18kg


Skład: skrobia ziemniaczana, gliceryna, sproszkowana celuloza, lecytyna, drożdże, ekstrakt słodowy, łubin, węglan wapnia, słodka papryka (0,25%), wyciąg z lucerny (0,1%)

Atrybuty
Producent WHIMZEES
Wielkość Mini (mały), Medium (średni)
Wiek Junior (dorastający), Adult (dorosły), Senior (starszy)
Analiza
Włókno surowemax. 13,7%
Tłuszczmax. 4,0%
Wilgotnośćmax. 12,0%
Białkomin. 1,1%
Magda time_ago/day/2
Co jakiś czas staram się zmieniać przysmaki, jakie podaje swojemu psu. Tym razem zdecydowałam się na smakołyki, które jednocześnie spełniają funkcję gryzaków dentystycznych. Mój pies nieszczególnie przepada za dedykowanymi dentystycznymi produktami, ale ta propozycja bardzo przypadła mu do gustu. Polecam.
Tak, polecam ten produkt
Zuzanna time_ago/month/0
Zauważyłam ostatnio u swojego psa, że pojawił mu się delikatny kamień nazębny, więc stwierdziłam, że trzeba działać od razu. Wybrałam te gryzaki dentystyczne, ponieważ minimalizują one prawdopodobieństwo wystąpienia zapalenia dziąseł czy odkładania się dodatkowego kamienia nazębnego - co akurat ma dla mnie ogromne znaczenie. Mój pies chętnie po nie sięga, więc jestem bardzo zadowolona z zakupu
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: