Catz Finefood Meatz N°11 - królik

Produkt chwilowo niedostępny
PayPo - zapłać za 30 dni
PayPo - zapłać za 30 dni
Zapłać za 30 dni

Catz Finefood Meatz N°11

to chrupiące paseczki grillowanego i suszonego mięsa królika - 99,5%. Są idealnym uzupełnieniem wysokiej jakości mokrej karmy Catz Finefood. Catz Finefood Meatz są takie pyyyyszne - Mmmiauuu!

Catz Finefood Meatz to:

  • chrupiące paski mięsne,
  • bez sztucznych dodatków,
  • bez zbóż i cukru,
  • z żurawiną,
  • tylko jedno źródło białka,
  • w opakowaniach z zamknięciem strunowym, aby były świeże i smaczne przez długi czas.

Mięso jelenia pochodzi ze Szwajcarii, gdzie rolnicy i producenci znajdują najlepsze warunki do chowu zwierząt w sposób zrównoważony i ekologiczny. Oprócz 99,5% mięsa, Catz Finefood Meatz N°11 zawiera żurawinę, która jest znana z korzystnego wpływu na układ moczowo-płciowy i układ odpornościowy.

Skład: 99,5% królik, 0,5% żurawina

Zalecenia żywieniowe: Zalecamy 5–10 pasków mięsa dziennie jako przekąskę między posiłkami.

Atrybuty
Producent Catz Finefood
Karma specjalna Bezglutenowa, Hipoalergiczna, Karmy bez zboża, Monobiałkowa
Analiza
Składniki mineralne10,6%
Białko49,9%
Tłuszcz25,4%
Włókno surowe0,4%
luna time_ago/year/0
Kociak, tak jak ja, musi mieć swój przysmak do przekąszania między głównymi posiłkami. Te paseczki z królika i żurawiny są odżywcze i świetnie uzupełniają inne posiłki. Bardzo je polubił, więc myślę, że na razie będziemy regularnie je kupować.
Natan time_ago/year/0
Te paseczki niezwykle smakują mojemu Mruczkowi. Kiedy sam zajadam jakieś łakocie to przecież mój zwierzak nie może być gorszy. Zawsze mam pod ręką jego ulubione grillowane suszone mięsko z królika. Fajnie jest widzieć jak jest zadowolony i z apetytem je wcina.
Maria time_ago/year/1
Wybierając przekąski dla mojego kota zazwyczaj staram się wziąć taki smak, jakiego jeszcze nie jadł. Tym razem zdecydowałam się na królika z żurawiną i myślę, że to świetne połączenie. Moja kicia bardzo chętnie się nimi zajada, więc jestem zadowolona z tego zakupu.
Natka time_ago/year/1
Mój kot przepada za różnego rodzaju przekąskami. Staram się co jakiś czas zmieniać mu ich smak, dlatego gdy wpadłam na te z królika, stwierdziłam, że koniecznie muszę je zamówić. Przyznam szczerze, że mój kot na początku dokładnie je obwąchał, ale gdy tylko spróbował, to nie chciał dać mi spokoju. Ciągle domagał się kolejnej porcji :)
Dodawanie opinii nie jest w tej chwili możliwe. Przepraszamy.
Zobacz również: