Farmina Cat N&D GF Chicken & Pomegranate Neutered

Farmina N&D Grain Free

20 159 3 PLN
Farmina_ND_GF_CP_Neutered_300g 20 PLN
Farmina_ND_GF_CP_Neutered_5kg 159 PLN
Farmina_ND_GF_CP_Neutered_1,5kg 65 PLN
Farmina Cat N&D GF Chicken & Pomegranate Neutered 5.00 5 1

Farmina Cat N&D GF Chicken & Pomegranate Neutered

PLN20.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Karma Natural & Delicious Grain Free Chicken & Pomegranate Neutered - kurczak, owoc granatu, formuła dla dorosłych kotów po zabiegu kastracji (usunięciu gonad męskich/żeńskich).

N&D dla kotów po kastracji to formuła ochronna, która dodaje im energii i mobilizuje do codziennych aktywności. To połączenie mięsa z kurczaka z owocem granatu oraz innymi składnikami kociej diety.

Farmina ND

Czym wyróżnia się proces pakowania produktu?

Za wszystko odpowiedzialna jest atmosfera ochronna, która pozwala zastąpić tlen azotem, co z kolei umożliwia wyeliminowanie oksydacji, a więc poparcie naturalnej konserwacji pokarmu.

Jakie składniki świadczą o jego wyjątkowości?

Karmy N&D są pozbawione zbóż, które nie są wartościowym posiłkiem. Dodatkowo powstały ze świeżych składników bez GMO oraz glutenu. Naturalność i brak mrożenia sprawiają, że są to produkty wysokiej jakości.

Skąd się biorą przeciwutleniacze?

To prawda, że nie używamy sztucznych przeciwutleniaczy, jednak nasz produkt zawiera naturalne ekstrakty z tokoferolami, które utrwalają karmę i działają dużo lepiej niż sztuczne substancje.

Koty po kastracji potrzebują energii. Skąd ją brać?

Najlepiej z natury! Niski indeks glikemiczny, jaki mają formuły karm N&D pozwala na stopniowe uwalnianie energii, a więc nie pozbawia kota „paliwa”, dostarczając mu je przez cały dzień.

Skład: Świeże mięso z kurczaka (30%), suszone mięso z kurczaka (28%), ziemniaki, tłuszcz z kurczaka, suszone całe jaja, świeże mięso ze śledzia, suszone mięso ze śledzia, olej rybny (ze śledzia), włókno grochu, suszona marchew, suszona lucerna, inulina, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannanooligosacharydów), suszony owoc granatu (0.5%), suszone jabłko, suszony szpinak, babka płesznik (0.3%), suszona pomarańcza, suszone borówki, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, korzeń kurkumy (0.2%), glukozamina, siarczan chondroityny.

Atrybuty
Producent Farmina N&D Grain Free
Opakowanie 300g, 1,5kg, 5kg
Karma specjalna Karmy bez zboża, Bezglutenowa, Kot wykastrowany, Kot wysterylizowany
Analiza
Popiół surowy8,9%
Białko46,0%
Tłuszcz11,0%
Wilgotność8,0%
Włókno surowe5,10%
Kociara time_ago/month/2
Super skład, dobra cena. Moje dachowce zadowolone.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: