Farmina Cat N&D GF Chicken & Pomegranate Kitten

PLN69.00
PLN80.00
Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24h

Karma Natural & Delicious Grain Free Chicken & Pomegranate Kitten - kurczak, owoc granatu, formuła dla kociąt i karmiących kotek.

Smacznie, zdrowo i jak w domu – tak lubimy jeść i tak chciałyby jeść nasze koty. Jedyną różnicą jest ich potrzeba, gdyż są to zwierzęta mięsolubne, które potrzebują białka zwierzęcego.

Farmina ND

Czym wyróżnia się ten produkt?

N&D Grain Free to seria karm o wyjątkowym składzie, który nie zawiera zboża, ale oparty jest na mięsie kurczaka oraz owocu granatu, a wszystko to z myślą o kotkach oraz kocicach karmiących lub ciężarnych.

Skąd czerpać zdrowie dla kotka?

Ze składników, które nigdy nie musiały być mrożone, które są świeże i pełne smaku i które trafiają do karmy bezpośrednio i bez asysty sztucznych dodatków lub wypełniaczy;

Dlaczego karma N&D dostarcza tak dużo energii?

Wszystko za sprawą niskiego indeksu glikemicznego, który pozwala na stopniowe uwalnianie się energii do organizmu kota. To pozwala mu na zachowanie sił i witalności przez cały dzień;

Co składa się na karmę z serii N&D grain free?

W 70 % są to składniki pochodzenia zwierzęcego, zaś za pozostałe 30 % odpowiadają warzywa i owoce pełne witamin. To gwarantuje kocią sprawność i zdrowie.

Skład: Świeże mięso z kurczaka (30%), suszone mięso z kurczaka (28%), ziemniaki, tłuszcz z kurczaka, suszone całe jaja, świeże mięso ze śledzia, suszone mięso ze śledzia, olej rybny (ze śledzia), włókno grochu, suszona marchew, suszona lucerna, inulina, fruktooligosacharydy, ekstrakt z drożdży (źródło mannanooligosacharydów), suszony owoc granatu (0.5%), suszone jabłko, suszony szpinak, babka płesznik (0.3%), suszona pomarańcza, suszone borówki, chlorek sodu, suszone drożdże piwne, korzeń kurkumy (0.2%), glukozamina, siarczan chondroityny.

Atrybuty
Producent Farmina N&D Grain Free
Opakowanie 300g, 1,5kg, 5kg
Karma specjalna Karmy bez zboża, Bezglutenowa, Kotka ciężarna i karmiąca
Analiza
Popiół surowy8,5%
Białko44,0%
Tłuszcz20,0%
Wilgotność8,0%
Włókno surowe1,8%
Tabela dawkowania bezzbożowej karmy Farmina ND Prime Chicken Kitten dla kociąt

Wiek MASA CIAŁA MŁODEGO KOTA
  0,5kg 1kg 1,5kg 2kg 2,5kg 3kg 4kg
Okres odstawienia 23-40g 18-40g --- --- --- --- ---
1-3 miesiące 23-27g 36-45g 54-63g 63-72g --- --- ---
4-6 miesięcy 18-23g 32-36g 45-54g 54-60g 63-68g --- ---
7-12 miesięcy --- --- 36-54g 45-50g 54-60g 60-63g 63-68g


  MASA CIAŁA KOTKI
  Kotka w ciąży 3kg Kotka w ciąży 6kg Kotka karmiąca
Min-Max / dzień 45-80g 65-110g wedle zapotrzebowania

Podane wartości są szacunkowe, a rzeczywiste zapotrzebowanie kota na karmę jest zależne od jego wieku, stanu zdrowia, aktywności i wielkości.

Pamiętaj, aby kot zawsze miał dostęp do świeżej wody.
tanku time_ago/month/1
Żywienie kotki w ciążki nie jest takie proste jakby nam się to wydawało. Bo jednak taka kotka ma inne potrzeby żywieniowe dlatego też dobrze jest kupować karmę dostosowaną do jej odmiennego stanu. I tutaj świetnie sprawdzi się ta karma, która jest stworzona dla kotek karmiących. Nie zawiera zboża, ale oparty jest na mięsie kurczaka oraz owocu granatu, a wszystko to z myślą o kotkach oraz kocicach karmiących lub ciężarnych. Poza tym ma ona niski indeks glikemiczny, który pozwala na stopniowe uwalnianie się energii do organizmu kota
Tak, polecam ten produkt
Muniek time_ago/month/2
Naturalny pokarm jest najlepszy i wszyscy o tym wiemy. Dlatego też i tak staram się karmić nasze koty. Szukałam dobrej i naturalnej karmy i polecono mi tę karmę Farmina Cat N&D GF Chicken & Pomegranate Kitten Dzięki tej karmie moje koty jedzą smacznie i zdrowo a to najważniejsze
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: