ACANA Heritage - bezzbożowe formuły karm prosto z Kanady!

Szary wilk jest przodkiem i najbliższym krewnym wszystkich psów. Chociaż tysiące lat ewolucji doprowadziły do zróżnicowania genetycznego, różnic w wyglądzie czy usposobieniu dzisiejszych psów, to jedna cecha pozostała niezmieniona - wilk/pies był, jest i pozostanie mięsożercą. Ich układ trawienny jest jednakowy i przystosowany przede wszystkim do trawienia mięsa. Dlatego filozofią firmy Champion Petfoods jest produkowanie karm dla psów na najwyższym poziomie, przepełnionych mięsem - karm biologicznie odpowiednich.

ACANA Heritage to 9 bezzbożowych i oryginalnych receptur z jeszcze większą zawartością mięsa. Karmy ACANA Heritage są przygotowywane tylko i wyłącznie ze świeżych, regionalnych składników przez wielokrotnie nagradzaną i wyróżnianą kuchnię NorthStar®. Wszystkie składniki pozyskiwane są od lokalnych i zaprzyjaźnionych farmerów, którzy postawili na ekologię w hodowli zwierząt oraz uprawach. Dlatego karmy z linii ACANA Heritage to drób z wolnego wybiegu, świeże jaja z kurnika, ryby z czystych i otwartych wód zachodniego wybrzeża Kanady oraz warzywa i owoce uprawiane na farmach w Albercie.

Co jest bardzo istotne to fakt, że karmy ACANA z linii Heritage zawierają minerały i witaminy naturalnego pochodzenia, których źródłem są wysokiej jakości mięso, podroby oraz warzywa i owoce. Jedynym suplementem w karmach ACANA Heritage jest cynk. Zgodnie z filozofią Biologicznie Odpowiedniego żywienia, karmy ACANA nie zawierają składników o wysokim indeksie glikemicznym jak ryż czy kukurydza, co sprzyja zachowaniu odpowiedniego poziomu cukru we krwi oraz pomaga utrzymać optymalną wagę naszego czworonożnego przyjaciela. Źródłem węglowodanów w karmach ACANA są owoce i warzywa m.in. jabłka, gruszki, szpinak, jarmuż, jagody czy dynia.

Wybierz dla swojego psa najlepsze jedzenie - Biologicznie Odpowiednie jedzenie - karm ACANĄ!

Sprawdź ofertę karm ACANA Heritage w naszym sklepie: [ ACANA Heritage ]