Orijen FD Original Dog - 100% mięsa

Produkt chwilowo niedostępny

Orijen Freeze Dried Original to przysmak dla psa wyprodukowany z mięsa kurczaka oraz indyka hodowanych ekologicznie z niewielkim dodatkiem storni poławianej w czystych wodach wokół North Vancouver Island. Wszystkie składniki wykorzystane w produkcji są dostarczane świeże od lokalnych, kanadyjskich dostawców. Przysmaki Orijen nie zawierają żadnych dodatków - to 100% liofilizowanego mięsa. Dzięki procesowi liofilizacji smakołyki zachowują wszystkie wartości odżywcze. Idealne jako nagroda albo przekąska pomiędzy posiłkami.

W skrócie:

  • 100% mięsa!
  • 100% naturalny!
  • dla wszystkich psów bez względu na wiek - również tych wrażliwych oraz alergików
  • bez zbóż
  • bez glutenu
  • bez mączki mięsnej
  • bez węglowodanów
  • bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów

Skład: świeża wątroba kurczaka (30%), świeża wątroba indyka (30%), świeży kurczak (18%), świeży indyk (18%), świeża flądra strzałozębna (4%).

Opakowanie zawiera ok. 120 sztuk przysmaków.

Atrybuty
Producent Orijen
Wielkość Mini (mały), Medium (średni), Large (duży), Giant (wielki)
Wiek Puppy (szczeniak), Junior (dorastający), Adult (dorosły), Senior (starszy)
Karma specjalna Hipoalergiczna, Karma bez zboża, Bezglutenowa, Pies z wrażliwym przewodem pokarmowym
Analiza
Białko45,0%
Wilgotność5,0%
Włókno surowe1,0%
Tłuszcz35,0%
Orianka time_ago/month/1
Dokładnie takiej przekąski trzeba było mojemu psiakowi. Kilka już mu kupowałam, ale jakoś za nimi nie przepadał. Za to ten przysmak od razu mu podpasował. Widocznie konsystencja oraz walory smakowe są stworzone idealnie dla mojego Buffiego.
Tak, polecam ten produkt
delirium time_ago/month/2
Super przekąska i zarazem nagroda dla mojego ulubieńca. Za każdym razem gdy wychodzimy na spacer zabieram opakowanie ze sobą. Kleoś popisuje się specjalnie, bawiąc się na dworze, aby dostać dodatkowy kęs tego deseru. Produkt pierwsza klasa.
Tak, polecam ten produkt
Natasza time_ago/month/2
To był bardzo dobry zakup. Szukałam czegoś, co sprawdziło by się w roli nagrody dla mojego pieska, po poprawnym wykonaniu zadania. To liofilizowane mięso sprawdza się idealnie, ma odpowiedni kształt i wielkość, przez co pies nie ma problemu z jego konsumpcją. Na pewno wypróbuję jeszcze inne smaki.
Tak, polecam ten produkt
Karo time_ago/year/0
Super wartościowy produkt, który wnosi do diety mojego psiaka sporo witamin i minerałów. W 100% naturalny to coś czego potrzebowałam dla mojego małego alergika.
Tak, polecam ten produkt
Zobacz również: